Skútry + ATV

HH6_thHZ

Autorizované středisko pro servis produktů značky BRP

V lednu 2015 uzavřela naše společnost smluvní spolupráci s firmou BCE s.r.o. – výhradním zastoupením Bombardier Recreational Produts („BRP“) pro oblast České republiky.
Naše dílna je kompletně vybavena pro diagnostikování a odstraňování závad u všech strojů zn. BRP. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří např. Horská služba ČR (servisujeme celý vozový park v regionu Krušných hor).

Poptávka servisu stroje BRP

[]
1 Step 1
Jméno / Firma
Telefonní číslo
.
Model stroje
Rok výroby
VIN stroje
SPZ
Datum servisu
.
Popis závad / Požadovaný rozsah servisu
0 / 1000
Fotografie (stroje/dílů)
Nahrát
Previous
Next

Stručné informace o výrobci BRP

Bombardier Recreational Products nebo BRP je kanadská společnost vyrábějící sněžné a vodní skútry, sportovní lodě, čtyřkolky a motokáry, stejně jako spalovací motory (zejména přívěsné motory pod značkami Evinrude aJohnson).

BRP je součástí koncernu Bombardier Inc., sídlem firmy je Valcourt v Eastern Townships v provincii Québec.
Počátky společnosti se vztahují k roku 1942, kdy Joseph-Armand Bombardier založil společnost L’Auto-Neige Bombardier Limitée. V roce 2003 prodala Bombardier Inc. divizi Recreational Products skupině investorů ve složení: Bain Capital (50 %), rodina Bombardier (35 %) a Caise de Dépôt & Placements du Québec (15 %).

V roce 2009 měla firma kolem 5500 zaměstnanců, roční obrat činil v roce 2007 více než 2,5 miliardy dolarů. BRP má výrobní závody v šesti zemích, jsou jimi Kanada, USA (Wisconsin, Illinois, Severní Karolína), Mexiko, Finsko, Rakousko aČína. Produkty firmy jsou distribuovány ve více než 80 zemích, v 18 z nich má BRP vlastní distribuční síť.

BRP pro své stroje používá značky Can-Am (ATV & Spyder Roadster), Sea-Doo (PWC a SportBoats), Lynx, Ski-Doo, Evinrude, Johnson a Rotax.